Atla
mobile-application

Automechanika Istanbul Mobil Uygulaması

Automechanika Istanbul mobil uygulamasını kullanarak fuar deneyiminizi en üst seviyeye çıkarın!

Salon planlarından katılımcı firma bilgilerine, fuarda sergilenen ürün gruplarından dijital giriş kartına kadar fuar deneyiminizi en üst düzeye çıkaracak Automechanika Istanbul mobil uygulamasını şimdi mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Mobil uygulamamızdaki birkaç özellik:

app-phone

Fuar Hakkında Bilgi

Fuar hakkında tüm önemli bilgiler artık parmaklarınızın ucunda. Fuarın açılış/kapanış saatleri, yeri, ulaşım alternatifleri, ücretsiz servis saatleri, web sitesi, kapsamı, ziyaretçi ve katılımcı profili gibi bilgilere “Bilgi” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Etkinlikler

Fuar alanındaki seminerlere, atölye ve sunumlara katılmak için Automechanika Istanbul etkinlik programına göz atın.

Profilim ve Favorilerim

Fuara ücretsiz girmek ve sizin için özelleştirilmiş bir fuar deneyimi yaşamak için bireysel profilinizi oluşturun. LinkedIn hesabınızı kullanarak ya da web sitemizden gerçekleştirmiş olduğunuz online kayıt bilgilerinizle profilinizi oluşturabilirsiniz. Katılımcı firmalar, ürünler ve etkinlikler içinden favorilerinizi belirleyebilir ve fuar deneyiminizi daha etkin hale getirecek kişiselleştirilmiş listeler oluşturabilirsiniz.

Giriş Kartı

Uygulama içindeki kayıt formunu doldurarak ücretsiz e-davetiyenizi alabilirsiniz. Daha önceden kayıt olduysanız da fuara giriş yapmak için kullanabileceğiniz barkodu bu bölümde görüntüleyebilir, hiç beklemeden fuar alanına giriş yapabilirsiniz.

Kartvizit Değişimi

Mobil uygulamayı kullanarak fuar sırasında yeni iş bağlantıları kurmak şimdi çok daha kolay. Tanıştığınız yeni tedarikçi ve müşterilerin iletişim bilgilerini bu özelliği kullanarak kaydedebilir, kendi iletişim bilgilerinizi de bağlantınıza aktarabilirsiniz.

Harita

Kat planını görüntülemek ve ziyaretinizi planlamak için sergi zemin haritasına dokunun ve görüntüleyin.

App Store'dan şimdi ücretsiz indirin

Google Play'den şimdi ücretsiz indirin