Atla
mobile-application

Automechanika Istanbul Mobil Uygulaması

Salon planlarından katılımcı firma bilgilerine, fuarda sergilenen ürün gruplarından dijital giriş kartına kadar fuar deneyiminizi en üst düzeye çıkaracak Automechanika Istanbul mobil uygulamasını şimdi mobil cihazınıza inadirebilirsiniz.

mobile-app

Gerçek Zamanlı İç Mekan Yönlendirme Sistemi

Automechanika Istanbul Plus mobil uygulaması ile salon ve standların arasında kaybolmadan, gitmek istediğiniz yere ulaşın. Standını bulmak istediğiniz katılımcının adını yazın ya da katılımcıları ürün kategorilerine göre filtreleyerek sonuçlar arasından seçin, Automechanika Istanbul bulunduğunuz yerden seçtiğiniz standa giden en kısa rotayı oluşturup size yönlendirsin. Aynı otomobil kullanırken, GPS navigasyon sistemlerinin size yönlendirdiği gibi… Standlar dışında, restoran, lavabo ve diğer önemli konumlar için de yol tarifi alabilirsiniz.

Fuar Hakkında Bilgi

Fuar hakkında tüm önemli bilgiler artık parmaklarınızın ucunda. Fuarın açılış/kapanış saatleri, yeri, ulaşım alternatifleri, ücretsiz servis saatleri, web sitesi, kapsamı, ziyaretçi ve katılımcı profili gibi bilgilere “Bilgi” bölümünden ulaşabilirsiniz. “Etkinlikler” bölümünde ise fuar süresince düzenlenecek etkinlik takvimine ve etkinlik ile ilgili tüm bilgilere göz atabilirsiniz.

Profilim ve Favorilerim

Fuara ücretsiz girmek ve sizin için özelleştirilmiş bir fuar deneyimi yaşamak için bireysel profilinizi oluşturun. LinkedIn hesabınızı kullanarak ya da web sitemizden gerçekleştirmiş olduğunuz online kayıt bilgilerinizle profilinizi oluşturabilirsiniz. Katılımcı firmalar, ürünler ve etkinlikler içinden favorilerinizi belirleyebilir ve fuar deneyiminizi daha etkin hale getirecek kişiselleştirilmiş listeler oluşturabilirsiniz.

E-Davetiye

Uygulama içindeki kayıt formunu doldurarak ücretsiz e-davetiyenizi alabilirsiniz. Daha önceden kayıt olduysanız da fuara giriş yapmak için kullanabileceğiniz barkodu bu bölümde görüntüleyebilir, hiç beklemeden fuar alanına giriş yapabilirsiniz.

B2B Eşleştirme Önerileri

Ziyaretçi kaydınızı oluştururken fuarda ilginizi çekebilecek ürün grupları hakkında girdiğiniz bilgiler, sistemde kayıtlı tedarikçilerin ürünleriyle eşleştirilerek liste halinde değerlendirmenize sunulur. Bu sayede fuarda aradığınız ürün grupları ve tedarikçilere çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Automechanika Istanbul mobil uygulamasını App Store'dan şimdi ücretsiz indirin

Automechanika Istanbul mobil uygulamasını Google Play'den şimdi ücretsiz indirin