Atla
web_sitesi_görselleri-01
8-11 Nisan 2021 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Yeni Tarih

Katılımcılar İçin Bilgi

Automechanika Istanbul 2020 fuarı katılımınız ile ilgili önemli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Değerli Katılımcımız,

Son günlerde firmamız ve organizasyonlarımızla hiçbir bağlantısı olmayan üçüncü kişilerden; INTERNATIONAL FAIRS DIRECTORY ve benzeri isimler altında, sahte fuar katalog ve başvuru formlarının katılımcılarımızla paylaşıldığı ve bunlarda fuarlarımızın isimlerinin kullanıldığı bilgisine ulaştık.

Bu ve bunun gibi iletilerin cevaplanması ve formların imzalanarak karşı tarafla paylaşılması hallerinde iletiyi gönderen şirketlerin abonelik sistemlerine dahil olunması ve bu nedenle de hatrı sayılır abonelik ücreti talepleriyle karşı karşıya kalınması söz konusu olabilmektedir. 

Bu ve benzeri durumlar ile daha önce de karşı karşıya kalınmış, birçok farklı isim ve unvan altında katılımcılarımıza benzeri talepler iletilmiş ve pek çok katılımcımız bu iletiler aracılığı ile borçlandırılarak mağdur edilmiştir. 

Yukarıda açıklandığı üzere, hukuki ve mali sorunlar ile karşı karşıya kalmamanız adına Messe Frankfurt ve yetkili temsilcileri haricinde herhangi bir üçüncü kişiden tarafınıza iletilen bu ve benzeri taleplere itibar etmemenizi ve bu iletimizde bahsi geçen konular hakkında firmanızı ve çalışanlarınızı bilgilendirmenizi rica eder, bu gibi talepler nedeniyle şirketimizin herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını bilgilerinize sunarız.

Messe Frankfurt Kopyalamaya Karşı

Messe Frankfurt against copying

Marka ve ürün korsanlığına karşı koruma
Messe Frankfurt, 2006 yılında dünya çapında marka ve ürün korsanlığına karşı bir girişimde bulunan ilk fuar organizatörü oldu: "Messe Frankfurt Kopyalamaya Karşı".

Fuar Hazırlıklarınız

Burada, fuar hazırlıklarınız için önemli belgeleri bulacaksınız - PDF formatında kolayca indirebilirsiniz.

Automechanika Istanbul 2020 Katılımcı Broşürü

Resmi Lojistik Firması

Untitled-2

E-mail: info@ekspreslojistik.com

Tel.: + 90 216 478 63 58 (4 Lines)

Adres: Bağdat Caddesi No:167 Çatırlı Apt.B Blok Kat:3 Daire:5-6 Selamiçeşme 34730 Kadıköy - İstanbul - TURKEY