Atla
arrival-stay

Reklam olanakları ile fuar başarınızı güvence altına alın!

Fuar alanındaki reklam seçeneklerimiz ile markanızı fuarın en stratejik noktalarında etkileyici bir şekilde sunabilir ve böylece fuar standınıza daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

Reklam olanakları kataloğumuzu buradan cihazınıza indirebilirsiniz. (PDF)

Neden Reklam Vermelisiniz?

advertising-02

Etkili bir fiziksel ve dijital pazarlama yönetimi, başarılı bir ticaret fuarı deneyiminin bir parçasıdır. Bu da marka bilinirliğinizi artırır. Mesajlarınızı hedefe yönelik bir şekilde iletebilir, hedef kitleye doğrudan fuar alanları ve online medya üzerinden ulaşabilirsiniz. Bireysel pazarlama hedeflerinizi başarılı bir şekilde tasarlamak için çok sayıda farklı reklam biçiminden yararlanın.

Bir bakışta avantajlarınız:

  • Daha fazla potansiyel müşteri sağlar
  • Standınıza daha fazla ziyaretçi çeker
  • Ürünlerinizi belirgin bir şekilde tanıtır
  • Sunumunuzu ticaret fuarının ötesine taşır

Bütçeniz ne olursa olsun, sizin için bir önerimiz var!

advertising-01

Çeşitli reklam seçenekleri arasından seçiminizi yapın ve fuar standınızın görünürlüğünü artırın. Sıra dışı reklamlarla hedef kitlenizi şaşırtın veya sansasyonel bir kampanyayla daha fazla ziyaretçi çekin. Reklam alanlarımız ticaret fuarının stratejik olarak en önemli yerlerinde bulunur ve hedef kitlenize etkili bir şekilde hitap etmek için size her fırsatı sunar.

Premium

En seçkin katılımcılarımız için ayırdığımız sınırlı sayıdaki bu özel reklam olanaklarıyla rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Fiyatlar ve tüm detaylar için reklam olanakları kataloğumuzu inceleyin. (PDF)
Advertising_Premium_TR

Fuar Alanı

Kayıt alanları, fuayeler, yürüyüş yolları, salon girişleri... En yoğun ziyaretçi trafiğinin olduğu bölgelerde yer alarak görünürlüğünüzü artırın.

Fiyatlar ve tüm detaylar için reklam olanakları kataloğumuzu inceleyin. (PDF)
Advertising_Onsite_TR

Dijital

digital

Automechanika Istanbul dijital platformu, mobil uygulaması, sosyal medya paylaşımları ve onbinlerce otomotiv profesyoneline gönderilen e-bülten içerikleriyle potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekin.

Automechanika Academy

advertising-03

Geleceğin e-mobilite teknolojileri hakkında sunumlar ve söyleşilerin yer aldığı Automechanika Academy özel programında siz de en yeni ürün, hizmet ve teknolojilerinizi tüm detaylarıyla tanıtabilirsiniz.

İletişim Formu

İletişim bilgileriniz:

İlgilendiğiniz reklam olanakları: