Atla
themes-events

Automechanika Istanbul'da Temalar ve Etkinlikler

Automechanika Istanbul, sektör profesyonellerine fuar süresince farklı alanlarda birçok özel program ve etkinlikle renkli, eğlenceli ve aynı zamanda bilgilendirici bir fuar deneyimi sunuyor.

Automechanika Academy oturumlarını izlemek için YouTube kanalımızı ziyaret edin!

Automechanika Academy powered by Castrol

Automechanika Academy

Automechanika Academy, alanında uzman konuşmacıların yer aldığı, yüksek standartlarda eğitici, bilgilendirici ve aydınlatıcı sunumlar, söyleşiler ve oturumlardan oluşur. Amacı büyük çaplı bölgesel ve ulusal otomotiv üreticilerinin AR-GE, tasarım ve üretim ekiplerinin, sektördeki son gelişmeler, trendler ve teknolojiler hakkında güncel bilgiler edinmelerini sağlamaktır.

Castrol'ün katkılarıyla Automechanika Academy kapsamında düzenlenen tüm oturumlar Automechanika Istanbul dijital platformu ve resmi buradan canlı yayınlanmaktadır.

Konum: Salon 3 | B105

Automechanika Academy 2022'den Kesitler

Innovation 4 Mobility by BAKIRCI

E-mobility Forum

Fuarda katılımcılar, BAKIRCI Group tarafından oluşturulacak 8 bölümden oluşan konsept alanında son teknoloji otomobiller ve servis ekipmanları ile elektrikli araç onarımlarının nasıl yapıldığını deneyimleme fırsatı yakalayacak.

ADAS & Diagnostik, Şarj İstasyonları, Bakım Onarım & Güvenlik Ekipmanları, Aks Ölçüm & Lastik, Şasi Onarım, Kaporta & Boya, Ekspertiz & Muayene, Batarya Test & Onarım olmak üzere 8 bölümden oluşacak alanda BAKIRCI Group, tüm ziyaretçilere yeni nesil teknolojileri uygulamalı olarak gösterecek.

Konum: Salon 12 | A185

Automechanika Global Basın Toplantısı

Automechanika Academy

Dünya çapında farklı pazarlardaki diğer fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Automechanika Global Basın Toplantısı'nda bize katılın.

Otomotiv satış sonrası sektörünün önde gelen ticaret fuarı markasının fuar direktörleri, Automechanika fuarları hakkında daha fazla bilgi vermek ve sorularınızı yanıtlamak için sizi bekliyor.

Tarih ve saat: 9 Haziran 2023 Cuma | 11:00

Konum: Salon 3 | B105

Equality 4 Business

Automechanika Academy

Çalışma hayatında fırsat eşitliğinin sağlanması, gerek toplumsal alanda gerekse iş hayatında çeşitliliğin varlığı, sürdürülebilir olmanın en önemli maddeleridir. Kadın ve erkeğin çalışma hayatında eşit oranda ve şartlarda yer alması en doğru dengeyi ve harmoniyi yaratmaktadır.

Sürdürülebilir olmanın en temel ilkesinin bu olduğu inancıyla, otomotiv sektöründe gerçekleştirilen önemli projeleri ve atılan adımları sizlerle paylaşmaya, desteklemeye ve fırsat eşitliği alanında ilham olmaya devam ediyoruz.

Bu amacımız doğrultusunda, Equality 4 Business özel programında birlikte yaratacağımız sinerji ile sürdürülebilir bir gelecek inşasında sizlerin değerli desteğine ihtiyacımız var. Bu özel oturuma katılımınızı heyecanla bekliyoruz

Tarih ve saat: 9 Haziran 2023, Cuma | 12:00

Konum: Salon 3 | B105

Automechanika Global Standı

Automechanika Academy

Dünya çapında 13 ülkede 13 ticaret fuarı ile Automechanika, otomotiv satış sonrası endüstrisi için dünyanın 1 numaralı etkinlik markasıdır. Frankfurt, Dubai, Şanghay, Buenos Aires, Riyad, Johannesburg, Birmingham ve Mexico City gibi önemli ticaret merkezlerinde düzenlenen diğer Automechanika fuarları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bu özel alana davetlisiniz.

Konum: Fuaye | 00

IBIS Forum

Automechanika Academy

Uluslararası Kaporta Sektörü Sempozyumu IBIS, kuruluş yılı olan 2001’den bu yana, hasar tamir sektörünün lider ve öncü kuruluşlarına yönelik konferans ve networking hizmetlerinin dünya çapındaki önde gelen sağlayıcısı olarak yerini sağlamlaştırmıştır.

Galler Bölgesi’nin ünlü mekanlarından Celtic Manor Resort Hotel’de 2001’de düzenlenen ve 12 ülkeden 120 katılımcıyı ağırlayan ilk toplantıdan bu yana, dünyanın dört bir yanında düzenlenen IBIS konferansları her yıl 1,000’in üzerinde kanaat önderine ulaşmakta olup Global Summit etkinliğine her yıl 35 ülkeden 350’yi aşkın delege katılmaktadır.

IBIS, üst düzey konferans etkinliklerini dünyanın farklı bölgelerine götürmeye devam etmekte olup geçtiğimiz yıllarda aralarında ABD, İrlanda, Güney Afrika, İtalya, Orta Doğu, Türkiye ve Çin’in de yer aldığı birçok yeni coğrafyada etkinlikler düzenlenmiştir. IBIS’in güncel 2023 etkinlik programına www.ibisworldwide.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Konum: Salon 12 | F213

VIII. OSS Aftermarket Konferansı

E-mobility Forum

Delphi Technologies EMEA Satış Sonrası Başkan Yardımcısı Jean-François Bouveyron'un açılış konuşmacısı olarak yer alacağı OSS (Türkiye Otomotiv Yenileme Pazarı Derneği) Konferansı'nın 8.'si gerçekleştirilecek.

Tarih ve saat: 8 Haziran 2023, Perşembe | 16:00

Konum: Karadeniz Konferans Salonu

Ustalar Yarışıyor

ustalar-yarisiyor

TOBFED'in katkılarıyla hazırlanan Ustalar Yarışıyor etkinlik programında otomobil bakım profesyonelleri, hünerlerini sergileyip birbirleriyle kıyasıya yarışıyor. 6 farklı kategoride düzenlenecek yarışmanın kazanları, fuar sırasında düzenlenecek tören ile ödüllerine kavuşacaklar.

Konum: Salon 12 | F165