Atla
Automechanika Keyvisual
2.-5. Nisan 2020 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Ziyaretçi Kaydı Açılacaktır!

Etkinlikler

Automechanika Istanbul sektör profesyonellerine Automechanika Academy altında gerçekleşen konferans, seminer, sunum, atölye ve panel etkinlikleri ile ideal bir platform sunmaktadır.

Automechanika Academy

Automechanika Academy, iyi tanınan profesyonel konuşmacıların yer aldığı, standardı yüksek konferans oturumlarından oluşur. Amacı büyük çaplı bölgesel ve ulusal otomotiv üreticilerinin teknik ve geliştirme bölümlerinden katılımcıları çekmektir. 2020 Automechanika Academy Programı buradan duyurulacaktır.

E-mobility

E-mobility Forum

E-mobility Forum alanında, 4 gün boyunca ana konusu ”Yakın Gelecekte Mobilite“, ”Bir Bakışta Endüstri için Yeni Teknoloji ve Malzemeler“ olan seminerler, atölyeler ve eğitimler yer almaktadır.

Seminer Programları

Seminars

Sektörün en önemli etkinliği olan Automechanika Istanbul, otomotiv endüstrisinde güncel bilgi alış verişinin sağlandığı verimli bir ortam sağlamaktadır. Sektörden uzmanlar, dernekler ve üniversiteler otomotiv endüstrisinde kendi belirli alanlarındaki en son trendler ve yenilikler hakkında konuşmalar yapmaktadır.

Alman Pavilyonu

Alman Pavilyonu

Automechanika Istanbul, resmi bir Alman pavilyonu ile Federal Ekonomi ve Teknoloji Bakanlığı (BMWİ) tarafından desteklenmektedir. Firmanız bir Alman firmanın yan kuruluşu olsa bile, firmanızın bu desteklerden nasıl yararlanabileceğini öğrenmek için bizleri arayınız.

Alman Pavilyonu

Truck Competence - Ticari Araç Parçalarına Dair Herşey

Truck Competence

Automechanika Istanbul 2019'da, katılımcı firmalar kamyon ve otobüs parçalarını, ekipmanlarını ve servislerini sergiledi. "Tuck Competence" her yıl daha da güçleniyor.