Atla
Automechanika Keyvisual
Automechanika Istanbul Giriş

Ziyaretçi Kaydı Açıldı!

Ziyaretçi Kaydı
Automechanika Keyvisual

Automechanika Istanbul'a Katılım

Planlama ve Stand Hazırlıklarınız
Supporters

Destekleyenler & Partnerler

Destekleyenler & Partnerler
Academy

Automechanika Academy

Automechanika Academy
Automechanika Keyvisual

Sahte fuar kataloglarına karşı dikkat edin!

Katılımcılar İçin Bilgilendirme
4.-7. Nisan 2019 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Ziyaretçi Kaydı

Automechanika Istanbul

Türkiye'nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı

Nisan 2018'de toplam 1,351 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 45,979 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul rekor sayılarla sonuçlandı. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi. Bir sonraki Automechanika Istanbul 4-7 Nisan 2019'da gerçekleşecek!

Katılımcı, Ziyaretçi ve Basın Bilgileri

Katılımcı Bilgileri

Katılımcı Bilgileri

Automechanika Istanbul'a katılımınız hakkında önemli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Bilgileri

Ziyaretçi Bilgileri

Fuar ziyaretinizin hazırlığı için faydalı ve önemli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Basın Bilgileri

Basın Bilgileri

Basın bültenleri, fuar görselleri, fuarın kısa bilgileri ve istatistiklere buradan ulaşabilirsiniz.

Automechanika Istanbul - Olmanız Gereken Yerdesiniz

Automechanika Istanbul - Olmanız Gereken Yerdesiniz
  • Sektörün Buluşma Noktası: Automechanika Istanbul, üç kıtadan tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getiriyor.
    Son etkinlik, 120 ülkeden 45.979 ziyaretçiyi 1,351 katılımcıyla bir araya getirdi.
  • Sektörün Kalbinin Attığı Yer: Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve BDT bölgesi arasında köprü konumundadır.
  • Kapsamlı: Kapsamlı ürün gruplarının yanı sıra Automechanika Academy konfeans, seminer ve workshop programları ile otomotiv endüstrisinin geleceğine odaklanıyor.
  • Uluslararası: Mevcut müşterilerle ilişki kurmak ve pazardaki konumunuzu güçlendirmek için 40.000'den fazla alıcıyla bir araya gelin.

Türk Hava Yolları Automechanika Istanbul 2019'un Resmi Hava Yolu

Turkish Airlines

 

 

Türk Hava Yolları “Automechanika Istanbul”un Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır. Rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC  ziyaret ediniz. Delege sekmesini tıklayarak “028TKM19”  ile ilerleyebilirsiniz.

GRK_2565_3
Insight

2018'de

1.351 katılımcı dünyanın her yerinden 45.979 ziyaretçi ile bir araya geldi

Automechanika Istanbul'da Yeni!

Şarj İstasyonları Özel Alanı

Şarj İstasyonları Özel Alanı

TEHAD işbirliği ile fuar dış alanında kurulan «Elektrikli Şarj İstasyonları» Automechanika Istanbul’da ilk kez 2018'de yer aldı.

Ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören sarj istasyonları, geleceğin petrol istasyonlarının teknolojilerini tanıttı.

Lokasyon: Dış alan

Katılımcı Görüşleri:

Automechanika’da yeni ürünümüz olan yalıtım malzemeleri, aerogel grubunun ilk tanıtımını yaptık. Tanıtımla beraber birçok yeni firmayla tanışma imkanı oldu, özellikle yurtdışından Hindistan ve İtalya firmalarıyla temaslarımız oldu. Yani, Automechanika Istanbul'a katılmaktan oldukça memnunuz, önümüzdeki sene için de tekrar katılmayı düşünüyoruz.

15 yılı aşkın süredir Automechanika fuarlarına katılıyoruz. Yeni ürünlerimizi tanıtma, mevcut müşterilerimizle ilişkilerimizi geliştirme, yeni müşteriler bulma açısından çok faydalı oluyor. Automechanika dünyada otomotiv yedek parça fuarı olarak bizim için birinci sırada geliyor. Çok farklı ülkelerden ciddi sayıda ziyaretçi katılım sağlıyor. Bu sene özellikle katılımcılardan ve ziyaretçilerden çok memnunuz. Yoğun ilgi görüyoruz. Automechanika Istanbul sayesinde ihracatımızı arttırıyoruz. Ağırlıkla Avrupa ülkelerine ihracat yapıyoruz, devamında Orta Doğu, Güney Amerika, Afrika, Rusya ve diğer ülkeler geliyor.

Automechanika Istanbul bu sene de çok hızlı başladı. Bugün henüz üçüncü gündeyiz ama yaklaşık en yüksek katılımın olduğu fuar olduğunu gördük. Birçok yeni markayla tanıştık ve tedarikçilerimizi tanıştırdık. Bu sene Otomotiv Satış Sonrası Derneği’nin de beraber yapmış olduğu etkinliklerle gerçekten çok daha fazla önem kazanmaya başladı. Yaklaşık 128 üyemizin 51 üyesiyle fuarın %20’sini oluşturmaktayız. Fuardaki tüm tedarikçileriyle görüşen üyelerimizin aynı zamanda misafirlerini ağırlama şansı oldu. Otomotiv satış sonrası tüm kanallara hitap eden bir dernek olarak da Automechanika Istanbul ile güçlerimizi birleştirdik ve uzun yıllar daha neler yapabiliriz diye konuşuyoruz. Automechanika Istanbul bizim için iyi bir lansman, iyi bir fırsat. Bunu da uzun yıllar planlamaya çalışıyoruz.

Bu sene Automechanika Istanbul çok farklı. Özellikle katılımcılar sayı olarak, ilgi olarak ve katılımcıların kullanım bilgileri olarak da duruma vakıf ve ne aradığını bilen ziyaretçiler, geldiklerinde de bir takım detay bilgilere sahip olarak hedef sorular ilettiklerini gördük, bu çok güzel. Gelen ziyaretçilerin %50’sinden fazlası yabancıydı. Türk ziyaretçilerin sayısı da oldukça fazla. Bu alanda iki üç kişi hizmet vermekte bile güçlük çektik. Bu yorucu ama tatlı bir yorgunluk oluyor çünkü insan bundan yorulsa da keyif ve haz duyuyor.

Automechanika Istanbul uluslararası bir fuar olması sebebiyle bizim için çok önemli. Kurulduğu günden bu yana katılımcısıyız. Bu yıl çok daha etkin bulduk, mutlu olduk. Gerek Avrupa’dan, gerek Kuzey Afrika’dan, Orta Doğu’dan birçok ziyaretçi var.Automechanika Istanbul'un Türkiye endüstrisi için çok büyük önemi var. Özellikle Türkiye’deki üreticilerin katılımcı olması fuarı daha güçlü yapacaktır. Çünkü yurtdışından gelen ziyaretçiler Türkiye’deki üreticilerle buluşmak, öncelikle onlarla buluşmak niyetiyle buraya geliyor, Automechanika Istanbul'un da bunu sağladığını görüyoruz.

Sosyal Medya'da Automechanika Istanbul

Weltkarte mit allen Automechanika Veranstaltungen

Automechanika - Dünya Genelinde 17 Fuar

Dünya genelinde 15 Ülkede 17 Automechanika Fuarı Gerçekleşiyor

Dünya Genelinde Automechanika Fuarları

Automechanika Istanbul'da Yerinizi Alın

Katılımcılar

Katılımcılar

Ziyaretçiler

Ziyaretçi Kaydı

Basın

Basın