Hızlı giriş

4-7.4.2019, Istanbul

Automechanika Istanbul'a hoş geldiniz

KATILIMCI VE ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

Sektörümüzün en büyük markası Automechanika Istanbul organizasyonuna uzun yıllardır olduğu gibi bu yıl da katılmanın mutluluğu içerisindeyiz. Önümüzdeki sene yine katılımı düşünüyoruz. Her yıl bu büyümeye ortak olacağız diye varsayıyoruz.

HIDIR USTA / Rıza Şahin (CEO)

ZF olarak Automechanika Istanbul fuarında olmaktan, mutluluğumuzu ve gururumuzu paylaşmak istiyorum. Görmüş olduğumuz ilgi, müşterilerimizden aldığımız dönüşler bizleri cesaretlendiriyor ve katılımımızın ne kadar doğru olduğunu gösteriyor.

ZF / Metin Ünlü (Satış Sonrası Yedek Parça Müdürü)

Automechanika Istanbul Fuarı’na yaklaşık beş yıldır katılıyoruz. İhracat bizde Automechanika fuarlarıyla birlikte başladı ve şu an 39 ülkeye ihracat yapan bir firma durumundayız. Burası bizim için dünyayla buluşma noktası.

ARI PETROL KİMYA / Mustafa Güzelgül (Satış ve Pazarlama Müdürü)

Automechanika ile ilk işbirliğimiz geçen sene oldu, bu sene ikinci katılımımız. Bu fuara herkesin katılmasını isterim çünkü burası çok farklı. Automechanika Istanbul’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz, bizi bir basamak daha öne çıkardı.

ES GARAJ / Erkan Öztürk (Genel Koordinatör)

Türkiye'nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı

 

Automechanika Istanbul 4-7 Nisan 2019'da gerçekleşecek!

Nisan 2018'de toplam 1,351 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 45,979 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul rekor sayılarla sonuçlandı. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi.

İnovasyon ve yeni iş bağlantıları ile dolu dolu geçecek 4 gün...

Automechanika Istanbul, Avrupa'nın 1 numaralı OEM ve satış sonrası etkinliğidir. Bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getirirken aynı zamanda da KOBİ'lere pazara giriş imkanı sağlamaktadır.

Bir sonraki Automechanika Istanbul 4-7 Nisan 2019'da gerçekleşecek.

default default
OK