Atla

Erteleme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Automechanika Istanbul yönetimi olarak, her gün COVID-19 salgınından kaynaklanan dinamik gelişmeleri gözlemlemekteyiz. Devam eden pandemi sebebiyle hala Türkiye’de, Avrupa'da ve dünyada uluslararası seyahat kısıtlamaları, sosyal düzenlemeler ve sokağa çıkma yasakları ile karşı karşıyayız. Söz konusu kısıtlamalar ve engellerden daha önemlisi, Automechanika Istanbul ekibi olarak önceliğimiz fuar alanında bulunacak tüm katılımcı, ziyaretçi ve çalışanların sağlığını hiçbir koşulda ve herhangi bir sebeple riske etmemektir. Mevcut koşullar etraflıca değerlendirildiğinde, Automechanika Istanbul 2021'i Nisan ayında düzenleme ihtimalimiz ortadan kalkmış bulunmaktadır.

Bir sonraki Automechanika Istanbul Fuarı, 18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında Istanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacaktır. 

Fuar yönetim ekibi olarak, ilgili tüm tarafları Automechanika Istanbul 2021'in Kasım ayına ertelenmesi hakkında detaylı olarak  bilgilendireceğiz. Mevcut irtibat kişileriniz, sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazır olacak ve detaylarla ilgili sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Automechanika Istanbul 2021 hakkında tüm öneri, yorum ve sorularınızı aşağıdaki e-mail adreslerimize yazılı olarak iletmenizi rica ederiz. 

Alemdar SÖNMEZ      alemdar.sonmez@hf-turkey.com

Nihan TURAN              nihan.turan@hf-turkey.com

Demet ÇATAKLI          demet.catakli@hf-turkey.com

Gökçe GÖKÇEEL         gokce.gokceel@hf-turkey.com

Şirketimiz ile imzalamış olduğunuz katılım sözleşmesi ve OBS sistemi üzerinden sipariş etmiş olduğunuz hizmetler ile ilgili olarak sizleri mağdur etmeyeceğiz. Farklı seçenekler tarafınıza sunulacak olup, mevcut seçenekler hakkında bilgi edinmek için lütfen Automechanika Istanbul ekibi ile iletişime geçiniz.

Üçüncü kişilerden alınmış olan hizmetlerin masrafları, münhasıran sözleşmeyi imzalayan taraflar arasındaki ilişkiye dayanmaktadır. Bu nedenle Automechanika Istanbul tarafından masrafların karşılanması mümkün değildir.

Automechanika Istanbul 2021'in 18-21 Kasım'daki yeni tarihleri için ziyaretçilerimiz yeni davetiyeler edinerek fuara giriş yapabilecektir.