Hızlı giriş

4-7.4.2019, Istanbul

Automechanika Istanbul'a hoş geldiniz

KATILIMCI VE ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

Biz Automechanika Istanbul’un ilk katılımcılarından biriyiz, işin başından beri katılıyoruz, her sene düzenli olarak katıldık, bundan sonra önümüzdeki yıllarda da Atek Makina var olduğu sürece katılmaya devam edeceğiz.

Atek Makina / Figen Keser (İthalat İhracat Müdürü)

Automechanika Istanbul, Automechanika fuarları içerisinde en güzel fuarlardan biri. Türkiye bir köprü gibi bizi Avrupa’ya ulaştırıyor. Biz katılımcı olarak bu fuardan çok şeyler elde ettik. Ve herkese de bu fuardan faydalansın diyebiliriz.

Tabriz Auto Parts / Hasan Abdi (İran)

Organizasyon gerçekten mükemmel, elbette çünkü bu bir Automechanika fuarı. Genel anlamda bu fuar tüm Ortadoğu ve Afrika için en önemli fuar. Gelecek yıl da burada olacağız. Burada olmalıyız, burası piyasadaki en önemli merkezlerden biri.

OSRAM / Farid Arilla Chergui

ZD Aftermarket olarak Automechanika Istanbul fuarı'nda olmaktan ötürü mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyorum. Son üç yıldır bu fuara katılıyoruz ve bundan sonra da katılmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizden almış olduğumuz geri dönüşler bizleri cesaretlendiriyor ve katılımımızın ne kadar doğru olduğunu bizlere gösteriyor.

ZF Aftermarket / Metin Ünlü

Automechanika ile ilk işbirliğimiz geçen sene oldu, bu sene ikinci katılımımız. İlk katılımımızda yaptığımız işbirliğinde bu seneye daha iyi hazırlanmamız gerektiğini düşündük. Çünkü çok yoğun teklifler aldık ve buralara kadar geldik.

ES GARAJ / Erkan Öztürk (Genel Koordinatör)

Türkiye'nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı

 

Automechanika Istanbul 4-7 Nisan 2019'da gerçekleşecek!

Nisan 2018'de toplam 1,351 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 45,979 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul rekor sayılarla sonuçlandı. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi.

İnovasyon ve yeni iş bağlantıları ile dolu dolu geçecek 4 gün...

Automechanika Istanbul, Avrupa'nın 1 numaralı OEM ve satış sonrası etkinliğidir. Bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getirirken aynı zamanda da KOBİ'lere pazara giriş imkanı sağlamaktadır.

Bir sonraki Automechanika Istanbul 4-7 Nisan 2019'da gerçekleşecek.

default default
OK