Atla

Automechanika Istanbul'un Ertelenmesi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Automechanika Istanbul yönetimi olarak, her gün Covid-19 çevresindeki dinamik gelişmeleri gözlemlemekteyiz. Birkaç ay önce, başlangıç ​​durumu tamamen farklıyken, bugün, maalesef Türkiye’de, Avrupa'da ve dünyada ciddi seyahat kısıtlamaları, sınır kapatmaları, toplantı yasakları ve sokağa çıkma yasağı ile karşı karşıyayız. Söz konusu kısıtlamalar ve engeller çerçevesinde Ticaret Bakanlığı tarafından Haziran 2020'nin sonuna kadar tüm önemli uluslararası etkinlikleri yasaklayan bir kararname yayınladı. Bu kararname ve yaşanan gelişmeler beraber değerlendirildiğinde, 2020'de Automechanika Istanbul Fuarı’nı düzenleme ihtimalimiz ortadan kalkmış bulunmaktadır.

Bir sonraki Automechanika Istanbul Fuarı 8-11 Nisan 2021 tarihleri arasında Istanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacaktır. 

İlk olarak, ilgili tüm tarafları Automechanika Istanbul'un  ertelenmesi hakkında detaylı olarak  bilgilendireceğiz. Mevcut irtibat kişileriniz, sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazır olacak ve detaylarla ilgili sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Lütfen taleplerinizi ve sorularınızı aşağıdaki e-mail adreslerimize yazılı olarak iletmenizi rica ederiz. 

Alemdar SÖNMEZ      alemdar.sonmez@hf-turkey.com

Nihan TURAN              nihan.turan@hf-turkey.com

Demet ÇATAKLI          demet.catakli@hf-turkey.com

Gökçe GÖKÇEEL         gokce.gokceel@hf-turkey.com

Şirketimiz ile imzalamış olduğunuz katılım sözleşmesi ve OBS sistemi üzerinden sipariş etmiş olduğunuz hizmetler ile ilgili olarak sizleri mağdur etmeyecek farklı seçenekler tarafınıza sunulacak olup , mevcut seçenekler hakkında bilgi edinmek için lütfen yukarıda ismi geçen Automechanika Istanbul Ekibi ile iletişime geçin. 

Üçüncü kişilerden alınmış olan hizmetlerin masrafları, münhasıran sözleşmeyi imzalayan taraflar arasındaki ilişkiye dayanmaktadır. Bu nedenle Automechanika Istanbul tarafından masrafların karşılanması mümkün değildir.

Automechanika Istanbul 2020 için hazırlanan davetiyeler geçersiz olacak. 2021 için ziyaretçilerimiz yeni davetiyeler ile fuara giriş yapabilecektir.