Hızlı giriş

6-9.4.2017, İstanbul

Automechanika Istanbul'a hoş geldiniz

KATILIMCI VE ZİYARETÇİ GÖRÜŞLERİ

Sadece Türkiye’nin değil tüm yakın coğrafyanın bu önemli etkinliğinde DELPHI olarak ürünlerimizi sergilemekten ve müşterilerimize ulaşmaktan dolayı mutluyuz. Tüm paydaşlarımızla Automechanika Istanbul’da iyi bir fuar geçiriyoruz.

DELPHI / Ş. Reşat DUMANOĞLU (DELPHI Ürün ve Hizmet Çözümleri)

Ziyaretçi sayısından çok memnunuz. Beklentimizin çok üzerinde. Umarız bu ileriki fuarlarda da devam etmekle kalmayıp, aynı zamanda uluslararası seviyede gerçekleşir. Tüm organizasyonun çok profesyonel olduğunu düşünüyoruz.

BUSINESS FRANCE / Tiphaine BUGNO (Otomotiv Projeleri Şefi)

3 yıldır özellikle yabancı ziyaretçiler açısından baktığımızda çok verimli geçiyor. Yurtiçinin tüm illerinde bayilerimiz bizi ziyaret etmek için geliyor. Umarım gelecek dönemlerde de aynı başarıyla Automechanika Istanbul devam edecektir.

KALE / Hayati Kaya (İcra Kurulu Üyesi)

Fuar bizim için çok iyi geçti. Dünya çapında Ortadoğu, Balkanlarr ve diğer ülkelerinden çok ziyaretçilerimiz oldu.Önümüzdeki yıl katılmayı düşünüyoruz. Çok güzel bir organizasyon. Herkesin katılmasını tavsiye ederiz.

LIQUI MOLY / İbrahim Memiş (İhracat Bölge Müdürü)

Biz Automechanika Istanbul'a 2. kez katılmaktan çok memnunuz. İnanılmaz yoğun ilgi var. Bugünden söyleyebilirim 2017’de sizlerle birlikte olacağız.

ZF Türkiye / Selim AYDINLIOĞLU (Genel Müdür)

Türkiye'nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı

 

Automechanika Istanbul 6-9 Nisan 2017'de gerçekleşecek!

Nisan 2016'da toplam 1,282 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 42,781 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul rekor sayılarla sonuçlandı. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi.

İnovasyon ve yeni iş bağlantıları ile dolu dolu geçecek 4 gün...

Automechanika Istanbul Avrupa'nın 1 numaralı OEM ve satış sonrası etkinliğidir. Bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getirirken aynı zamanda da KOBİ'lere pazara giriş imkanı sağlamaktadır.

Bir sonraki Automechanika Istanbul 6-9 Nisan 2017'de gerçekleşecek.

Türk Hava Yolları Automechanika Istanbul'un Resmi Hava Yolu

file

Türk Hava Yolları Automechanika Istanbul' un resmi hava yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır.

 

 

 

Kampanyadan faydalanmak, rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC ziyaret ediniz.

Burada yer alan delege sekmesini tıklayarak “016TKM17” etkinlik kodu ile ilerleyebilirsiniz.